Offline KaNa

*
  • ****
  • 285
  • +2/-0
  • Miasto zła sławą owiane
Program
« dnia: Lutego 02, 2016, 10:10 »
Używacie jakiś programów do nagrywania gry polecicie coś ?
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2016, 13:01 wysłana przez KaNa »
Od miasta do miasta po zwycięstwo i basta

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Program
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 02, 2016, 13:01 »

Offline KaNa

*
  • ****
  • 285
  • +2/-0
  • Miasto zła sławą owiane
Odp: Program
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 02, 2016, 13:01 »
zapomniałem dopisać gry xDD
Od miasta do miasta po zwycięstwo i basta

ZgONEK

*
Odp: Program
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 02, 2016, 23:11 »
ShadowPlay Nvidia, AMD Raptr( czy jakoś tak, ale od radeonów),Fraps,Action. Każdy z nich jest dobry i każdy ma wszystko co potrzebne takiemu programowi, różnią się wymaganiami i innaczej wpływają na wydajność kompa, ale z tym już odsyłam Cie do wujka google, chyba że jakiś dobry samarytanin przetestuje wszystkie i opisze Ci co i jak xD

Offline drMaciex

*
  • ***
  • 112
  • +0/-0
Odp: Program
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 03, 2016, 00:12 »
Mogę polecić też OBS (open broadcaster software), używają go głównie streamerzy, ale posiada on też opcję zgrywania obrazu po odpowiedniej konfiguracji. Jest wiele tutoriali na ten temat na yt. Z plusów to mogę powiedzieć, że obraz jest bardzo dobrej jakości, a plik zajmuje niewiele miejsca :D

Offline KaNa

*
  • ****
  • 285
  • +2/-0
  • Miasto zła sławą owiane
Odp: Program
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 03, 2016, 07:07 »
Oki to trzeba przetestować
Od miasta do miasta po zwycięstwo i basta

Offline x_okrasa1290

*
  • *
  • 1
  • +0/-0
Odp: Program
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 18, 2016, 11:11 »
Moim zdaniem nagrywanie gier to nie jest fajny sposób na "zdobycie gry" na pewno twórcy gier nie są z tego powodu zadowoleni, a po drugie mniej pieniedzy równa się temu, że w przyszłości będą mieli mniej pieniędzy na opłacenie programistów aby stworzyli kolejną część kultowej gry.

_____________________________
farby olsztyn promocje

ZgONEK

*
Odp: Program
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 18, 2016, 21:09 »
Zastanawiałem się czy przed-mówca trolował czy co, ale chyba pomylił pojęcia ;d nam nie chodzi o zgrywanie gry w sensie piracenia produkcji, a zgrywaniu obrazu z rozgrywki w celu udostępniania, a takie coś nie sprawia że twórcy gier tracą a wręcz przeciwnie, możesz obejrzeć materiały z gry w sieci i zobaczyć jak fajna jest gra, a potem kupić ;d albo popatrzeć jak znajomi się dobrze bawią co również zachęca do nabycia. btw, wybrałeś już jakiś program do tego "zgrywania" gier ?:D