Call of Duty 4 > Dyskusja

Grupa ProtoZone na Facebook

(1/4) > >>

`iw3mp.exe®:
Co myślicie o utworzeniu grupy na fb? Funpage już protozone ma ale nie zauważam tam zbyt dużej aktywności. Taka grupa mogła by pomóc zrzeszyć nas graczy i ułatwić kontakt między sobą. Dużo osób grających na protku nie posiada konta tu na 4um bądź posiada ale wcale się nie udziela. W grupie na bieżąco można dodawać wpisy, komunikować się itp. Z autopsji wiadome jest że więcej ludzi jest aktualnie zalogowanych na facebook niż na 4um. Jeżeli popieracie ten pomysł mogę nawet tę grupę utworzyć i mieć ją pod ciągłą kontrolą. Do internetu mam stały dostęp, poprzez pc jak również mobilnie. Oczywiście cała administracja protozone otrzyma uprawnienia administratora w grupie. Więc co wy na to :)

PG.Tomek:
nie wiem czy przypadkiem juz nie istnieje taka grupa, coś kiedyś mi się obiło przy rozmowie Ellis ze Zgonkiem. Ale jakby nie było, taka akcja raczej nie zaszkodzi ;)

`iw3mp.exe®:
Skorzystałem z wyszukiwarki fb i jest tam grupa protozone licząca nieco ponad 20 osób ;D nawet nie wiem czy związana z naszym serwerem. Może warto ją zastawić w spokoju i utworzyć świeżą grupę :)

Drewnov:
Nie wiem czy jest sens robić kolejny twór skoro zainteresowanie mediami społecznościowymi jest znikome....wystarczy spojrzeć na forum lub protozone na fb. Jakby ktoś rzeczywiscie chciał się udzielać to założyć na forum konto  to mniej niż minutę zajmie

PZ#VasT:
Nawet 2 czy 3 takie grupy są ;p Jest "Rodzina protozone" i Społecznośc "Protozone" , tą druga prowadził Zgonek z Silonem o ile się nie mylę ;p

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej