Call of Duty 4 > Dyskusja

Zamknąć czy nie zamknąć serwery...oto jest pytanie :)

(1/3) > >>

`iw3mp.exe®:
Osobiście uważam i niechętnie o tym piszę gdyż jest to dość smutna sytuacja, że nadszedł ten czas gdzie dalsze opłacanie serwera nie ma najmniejszego sensu.

Ja na serwer jak wpadnę dwa razy w miesiącu to jest szczyt frekwencji. Sam też składek nie płacę od bardzo dawna, a było ich raptem kilka.

Protek świeci pustkami i już nie pamiętam kiedy wszedłem i ktoś już tam był czynnie biorąc udział w rajdach na punkty {A}-{B}

Stanowisko moje [OFF] PROTOZONE HC PL CRKD

Drewnov:
Ja tam moge wszystko zamknąć. Nie widze problemu, krótka decyzja wszystkich i po sprawie

`iw3mp.exe®:
Tylko gdzie tych wszystkich znaleźć. Ty odpowiedziałeś dopiero teraz , po 14 dniach. Żaden admin, był tu czy też nie własnego zdania nie wyraził.

Prędzej czy później samodzielnie decyzję podejmiesz bo nie będzie wyjścia.

Tendo:
sytuacja wydaje mi sie dosc jasna, wiec nie pisalem wczesniej. ale jesli ma to w czyms pomoc to...
jakkolwiek smutno by to nie brzmialo, to czas podziekowac sobie za lata rozrywki przy grze i zamknac ten interes  :'(

Drewnov:
Chyba wiekszość Administracji wie o co chodzi, ale dla formalnosci mała ankieta. Moj głos przeciw: powod jak to upadnie to juz nie bedzie gdzie pykac. I gdzie takich oszołomów znajdziecie xD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej