Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Anty
« dnia: Kwietnia 30, 2016, 00:12 »
Witam!
Dziś podczas gry padł pomysł, aby zrobić coś na kształt antyls, antygl, antycamp.
Osobiście odwiedziłem wiele serwerów, na kilku spotkałem się z antycampem, czyli automatyczny kill (bądź inna forma "kary") za siedzenie na dupie dłużej niż powiedzmy 20 sek. Na prota wbija mnóstwo nowych graczy, którzy delikatnie mówiąc w dupach mają rules, nie znają, a nawet nie zerkną. Stąd co chwila upominanie, wyzywanie i wku.wianie się żeby powyłączali lsy i resztę dupereli, nie kampili itd.
PrimeBull (większość pewnie zna, skoro i ja :)) twierdzi, że nie byłoby większego problemu zrobić coś takiego, zwłaszcza jak ktoś ogarnia cały ten informatyczny magiczny świat.
Myślę, że o wiele więcej czasu mogłaby Ell czy inny admin spędzić na rozkoszowaniu się grą i kopaniu mi zadka, a tak siedzi na spec i truje :D
No i z automata by można wywalać, a nawet nie wpuszczać na serw takich dziadów. Co wy na to? Może warto byłoby się w coś takiego pobawić jeśli to do ogarnięcia niewielkim kosztem?
Semper fidelis.

Offline Trajwaj

*
  • *****
  • 149
  • +6/-0
Odp: Anty
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 30, 2016, 10:10 »
Autowarny za ls i gl da się ustawić w b3 a co do anticampa to chyba trzeba moda do tego ale nie jestem pewny ale to i tak się nie uda, na TDM się sprawdzi ale na SD już nie bo tam "trzeba" kampić jak się jest w defie.
b3 (u nas na protku) może przerabiać tylko drev więc powiedziałem co mam do powiedzenia ale zrobić nic nie mogę w tej sprawie.

Offline Denta

*
  • ***
  • 30
  • +0/-0
  • "Tyle mamy władzy, ile wiedzy"
    • Mój kanał na You Tube
Odp: Anty
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 03, 2016, 19:07 »
Jestem na NIE jeśli chodzi o anty camp. Często zdarza mi się, że jak ktoś mnie zabije, to po prostu minimalizuje coda. Gdybym chwilę za długo posiedział, to by mnie wywalało, nie ma sensu się stresować ;___;
"(...) Ale któż może wątpić, (...) że myśli, że wie, że sądzi? Bo choćby wątpił, niemniej żyje; jeśli wątpi, pamięta, dlaczego wątpi; jeśli wątpi, rozumie, że wątpi; jeśli wątpi, to chce się upewnić; jeśli to myśli; jeśli wątpi, to wie iż nie wie; jeśli wątpi, to sądzi, i iż nie należy twierdzić."

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Anty
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 04, 2016, 16:04 »
A nie da się wyłączyć antycamp w sd? Wielcy tego świata potrafią rozpier.lić jednym guzikiem naprawdę dużo, nie wierzę, że nie ma wśród nas fachowca, który nie poradziłby sobie z tym zadaniem ;)
Denta, to się gra, a nie minimalizuje. Kto Ci każe facebooka ogarniać na killcam? Się trzeba skupić i oddać jednemu, a nie tam :P Się gra albo się nie gra. Zaś siedzi trzech adminów i zamiast wywalać cziterów jak gracze ryczą, to są afk. Poza tym jest spec, w każdej chwili można "się wyłączyć". Jak dla mnie argument nie powiem skąd wzięty, bez urazy :)
Semper fidelis.

Offline Denta

*
  • ***
  • 30
  • +0/-0
  • "Tyle mamy władzy, ile wiedzy"
    • Mój kanał na You Tube
Odp: Anty
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 06, 2016, 15:03 »
Każdy gra tak, jak mu się podoba, byle nie łamał zasad. Ja w CoD na public serverach gram z muzyką, odprężam się. Nie skupiam się i nie napinam jak na turniejach. Gram też długo i po prostu lubię sobie rzucić okiem na przeglądarkę w czasie gry. Nie jest to tak długo, żeby co chwilę wchodzić na specta.
"(...) Ale któż może wątpić, (...) że myśli, że wie, że sądzi? Bo choćby wątpił, niemniej żyje; jeśli wątpi, pamięta, dlaczego wątpi; jeśli wątpi, rozumie, że wątpi; jeśli wątpi, to chce się upewnić; jeśli to myśli; jeśli wątpi, to wie iż nie wie; jeśli wątpi, to sądzi, i iż nie należy twierdzić."