Offline PEETER

*
  • ***
  • 58
  • +2/-1
Odp: Kick
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 16, 2016, 17:05 »
Takze Maciej na spokojnie podejdz do zaistnialej sytuacji. Po banie nie bedzie sladu, za niecala godzine. Nie ma tutaj o co walczyc, nie ma czego tlumaczyc. Wiec Maciek wracaj na serwer i ciesz sie gra :D

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: Kick
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 16, 2016, 17:05 »
Co do tego balance , to się nie wypowiem, bo mnie nie było. Masz tu śmieszny obrazek na pocieszenie: http://jbzd.pl/obr/475542/laski , tak jak napisał PEETER zaraz bana nie będzie i wszystko będzie #gicio. :D
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline Maciek

*
  • *
  • 11
  • +0/-0
Odp: Kick
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 16, 2016, 17:05 »
Jestem spokojny, po prostu nie rozumiem jak to wszystko się tu ma. Warna dostaje za pisanie na czacie* gdy admin sobie śmieszkuje, dostaje też warna za balance którego nie powinno być w ogóle i nic mi nie wyskakiwało na czacie (chyba że pisał jak nie żył, a ja jeszcze żyłem, to mogłem po prostu nie widzieć, ale jako admin to powinien wiedzieć). A jak faktycznie była sytuacja w której ktoś miał nick taki sam jak ja i sypał kurwami i chujami na lewo i prawo to nikt nie zwracał uwagi (mimo że w jednym czasie byłem i ja na serwerze). Trochę to wszystko dziwne, czyż nie?

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: Kick
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 16, 2016, 17:05 »
Tak jak pisałem, nie byłem wtedy jeszcze, więc Ci nie mogę wytłumaczyć...
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Kick
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 16, 2016, 17:05 »
Pisałem na czacie dla wszystkich o balance, poza tym jak wbiłeś to kłóciłeś się ze mną o to, że na 100% to ja dałem ci niesłuszne warny uwaga: ZA KULTURE (ps. zapytałem 2 razy czy jesteś pewny na milion procent, aby to na pewno ja wklepałem ci te pouczenia). Gdzie udowodniłem ci że coś takiego nie miało miejsca. A ty dalej próbujesz wymyślać coraz to nowsze sytuacje które nie miały miejsca.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2016, 17:05 wysłana przez jeregor »

Offline Maciek

*
  • *
  • 11
  • +0/-0
Odp: Kick
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 16, 2016, 17:05 »
To Ci pisałem że miałem nick "Maciek" wtedy, był też drugi co sypał mięsem na lewo i prawo. Jeszcze Sam pisałeś, że zaraz dostane bana za to, olewając to że pisałem że to nie ja a drugi nick (TAK BYŁY DWA W TYM CZASIE) sytuacja miała miejsce jakiś czas temu. Zwróciłem Ci na to uwagę przy tym jak "śmieszkowałeś" że PEETER ma wh. Za to teraz ja mam warna. Sam przyznaj teraz czy to było słuszne, bo z tego co się orientuje to regulamin jasno mówi że jest zakaz wbijania na nicki zajęte przez innych graczy. Mimo to ja teraz przez całą tą uzbieraną patologie obrywam nie słusznie i to kolejny raz. Fakt, czasem napisze kurwa czy coś w ten deseń, ale nie z taką częstotliwością jak miało to miejsce wtedy.
Druga sprawa to ten balans, nic mi nie wyskoczyło i nie mi to pisałeś, mało tego nawet nie wyskoczyło mi nic na temat warna przy czacie, ogarnąłem to po tym jak AZOT wstawił moje warny, a Ty chwilę później napisałeś, że to z balansem nie było do mnie.
Wnioskując, Warna dostałem za to, że śmiałem poruszyć sytuację która miała miejsce gdy Ty sobie śmieszkowałeś (choć wyglądało to inaczej, ale co ja tam wiem) i drugiego wyrwałem za to że nie dostosowałem się do polecenia kierowanego nie do mnie. Fuck Logic

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Kick
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 16, 2016, 17:05 »
Jest u nas 4 Mackow, pierwszy zalogował się na tym nicku w 2015 roku. Nie ma czegoś takiego jak kradzież nicków u nas w regulaminie. I po raz ostatni, pisze tobie i twojej wyobraźni że żaden z tych 4 maćków nie ma warna.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2016, 17:05 wysłana przez jeregor »

Offline Maciek

*
  • *
  • 11
  • +0/-0
Odp: Kick
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 16, 2016, 17:05 »
Mojej wyobraźni powiadasz. Spoko, niech będzie....

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: Kick
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 16, 2016, 20:08 »
akurat nie mozna uzywac nickow, ktore sa juz w grze

co nie zmienia faktu, ze nie ma tu o czym rozmawiac
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick

Offline Lisu

*
  • ***
  • 101
  • +0/-0
Odp: Kick
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 20, 2016, 15:03 »
"Nic tak nie cieszy jak chwila, gdy strzelają do ciebie bez rezultatu."