Call of Duty 4 > Rekrutacja

admin [Odrzucone]

(1/2) > >>

b00gi:
Wiek: 22
Imię: Michałek
Ilość czasu, którą możesz poświęcić administrowaniu: sporo ostatnio grywam, parę godzin dziennie
Doświadczenie w roli admina: za dawnych czasów miałem ze 3-4 razy admina na protonecie
Ilość czasu przegranego na naszym serwerze: 9 lat ? z krótszymi i dłuższymi przerwami. Jako gówniarz pamiętam, gdy pierwszy raz zainstalowałem coda4 i pierwszym serwerem na jakiego wbiłem był PROTONET i tak zostało do dzisiaj :D
Czym chciałbyś zająć się jako administrator? banowanie haxów, swój swojego rozpozna :D
Czy jesteś zaznajomiony z regulaminem b3 i regulaminem podanym na forum? jo
Czy posiadasz oryginalny klucz do gry, który jest twoją własnością?  kiedyś dostałem od znajomego oryginalny klucz, ale nie jestem pewny czy to jest ten, którego teraz posiadam, dlatego byłbym wdzięczny, gdyby jakaś dobra duszyczka mogła to sprawdzić :D
Napisz coś o sobie i przekonaj nas, że to właśnie Ty nadajesz się na to stanowisko: z reguły miły chłopaczek. Zauważyłem, że często trafiam na cziterów, gdy admina nie ma na serwerze i tu się pojawia moja rola
Opisz swoje dotychczasowe działania na naszym serwerze które zasługują na wyróżnienie: kilka złapanych haxiorów

Marlboro Red:
No ja jestem na TAK

Lisu:
Też na tak.

xAZOTx:
Także za!

drMaciex:
b00gi <3 jasne, że tak! :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej