Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 02, 2017, 16:04 »
Wymieniłem Bog na Ambush :) Drewnov niech wpadnie i podejmie decyzję ;)

TDM Crash
TDM Strike
SD Crossfire

TDM Backlot
TDM Vacant
SD Crash

TDM Broadcast
TDM Crossfire
SD Backlot

TDM Strike
TDM Overgrown
SD Vacant

TDM Crash
TDM Ambush
SD Strike

TDM Backlot
TDM District
SD Bloc

Offline Drewnov

*
  • *****
  • 366
  • +6/-0
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 02, 2017, 18:06 »
ambush juz wywalalismy bo pustkami swiecil ;/

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 02, 2017, 18:06 »
Kiedyś się latało po Ambushu, w tdm i sd. Narzekali, ale jak na każdą inną mapkę. To dawać jakąś inną, w grę wchodzą pewnie China, Showdown i Downpour, Pipeline, Bog. Shipment, Wet i Count są odrzucane bez dyskusji, nawet mnie to nie dziwi.
Semper fidelis.

Offline zero skilla

*
  • ***
  • 148
  • +0/-0
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 02, 2017, 18:06 »
To ja mam propozycję, pomyślcie nad częstszą zmianą rotacji, ale nie całej, chodzi o 1-2 mapki niestandardowe, powiedzmy  zmianę raz na 1-2 tygodnie. Przykład (rotacja iw3mp.exe)

TDM Crash
TDM Strike
SD Crossfire

TDM Backlot
TDM Vacant
SD Crash

TDM Broadcast
TDM Crossfire
SD Backlot

TDM Strike
TDM Overgrown  - (zmienić po 1-2 tyg na inną niestandardową)
SD Vacant

TDM Crash
TDM Ambush  - (zmienić po 1-2 tyg na inną niestandardową)
SD Strike

TDM Backlot
TDM District
SD Bloc

A resztę zostawić w spokoju na dłuższy czas, ja oczywiście jestem zwolennikiem standardowych map, ale jak już mają być inne mapki, to niech zamieniają się częściej, bo po pewnym czasie po prostu się nudzą i ludzie mają ich dosyć a w konsekwencji wychodzą.

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 02, 2017, 19:07 »
Moim zdaniem wywalić tylko snow dać coś w zamian i obserwować co się dzieje.
Admin zawsze jakiś jest i może użyć !mr lub !mag.
Każda z pozostałych map zawsze budzi kontrowersje przez które debata nie ma końca :)
Drewnov dzialaj coś z tym ;)

Offline LittlePip

*
  • ***
  • 203
  • +3/-1
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 02, 2017, 23:11 »
To zróbmy głosowanie, którą mapkę wprowadzić do rotacji zamiast zimowego crash'a :)

Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 03, 2017, 08:08 »
ambush juz wywalalismy bo pustkami swiecil ;/

ok, ale wtedy nie bylo 3/4 serwera w dobrym czasie ;) mozna dac na probe, najwyzej zmeinic. A moze cos glosow wpadnie do lajkowania map i sie okaze

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 03, 2017, 11:11 »
Grałem na paru innych serwerach które są 24/7 prawie pełne. W rotacji mapka bog i ambush występuje ciągle, nikt na innych serwerach się nie pluje żeby przełączyć albo coś. Ambush zawsze był w main map coda która ciągle powinna być w rotacji. Moim zdaniem po prostu mamy uprzedzenia do map z czasów kiedy serwer jeszcze nie był tak okupowany jak teraz. Powinniśmy robić testy jednej mapy teraz, w sensie wrzucać stara rotacje i dodawać jedna mapkę niestandardowa typu bog farm showdown. A ambush już dawno powinien się pojawić jako mapka stała, na (SL,Iceops,PCG) była i serwery jakoś się dobrze utrzymywały jak i utrzymują. Dobrym urozmaiceniem było by wprowadzenie dodatkowych killstreaków, w sensie predator i jeszcze tam inne, ustawienie osłabionego(nie wyłączonego) heli po 16 killach. Wiem że da się coś takiego zrobić bez wprowadzania jakichkolwiek dodatkowych plików po stronie gracza. 

Offline Drewnov

*
  • *****
  • 366
  • +6/-0
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 03, 2017, 13:01 »
Powiem tak.. Przyglądam sie od dłuższego czasu i co chwile komuś cos nie pasuje w rotacji i jest dyskusja nad nowa. Jak dla mnie temat jest nudny. Teraz macie 3/4 serwera bo jest chłodno na dworze i jest sporo wolnego. Przyjdzie zmiana tych warunków i jak zwykle wszystko wróci do normy i pies z kulawa noga nie wejdzie na serwer pograć na bog czy ambush pograć 2v2. I znowu ktos krzyknie o nowej rotacji i 150 postów sie pojawi co i kto woli. Z cod4 juz za wiele sie nie urzezbi. Gra stara jak świat wielkiego wyboru nie ma jesli chodzi o mapy i tak naprawde tylko garstka z nich cieszy sie powodzeniem. Reszta to kiepski wypelniacz. Takze róbcie co chcecie.

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 03, 2017, 14:02 »
Drevnov sam napisałeś żeby nie mieszać w rotacji tylko zmienimy tego snow'a.
Tak tez się stało ale znowu powstaje problem, który faktycznie problemem być nie powinienien mając tylu aktywnych adminów, zerową konkurencję i dostęp do plików serwera które w każdej chwili można zmienić.
Nie wiem po co w ogóle ta dyskusja wokół jednej mapy gdzie nawet nie wprowadzamy innego trybu gry.

Offline Drewnov

*
  • *****
  • 366
  • +6/-0
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 03, 2017, 15:03 »
Drevnov sam napisałeś żeby nie mieszać w rotacji tylko zmienimy tego snow'a.
Tak tez się stało ale znowu powstaje problem, który faktycznie problemem być nie powinienien mając tylu aktywnych adminów, zerową konkurencję i dostęp do plików serwera które w każdej chwili można zmienić.
Nie wiem po co w ogóle ta dyskusja wokół jednej mapy gdzie nawet nie wprowadzamy innego trybu gry.

za nim napisalem ze zmienic jedna mapkę to zobacz ile juz wersji rotacji powstalo....ze zmiany jednej mapy powstala dyskusja na 5 stron :) a to tylko jedna mapa.  Zaraz tu zrobie porządek z tym wszystkim bo temat bedzie sie ciagnął wiekami.

Offline Drewnov

*
  • *****
  • 366
  • +6/-0
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 03, 2017, 15:03 »
Głosujemy do 10 stycznia 2017. No chyba ze ankieta osiagnie 40 głosów to skonczymy wczesniej. A dlaczego 40? poniewaz samych adminow jest ponad 20 i troche osob spoza administracji więc jak sie wszyscy wezmą w garść to zajmie max 3 dni.

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 03, 2017, 16:04 »
No wlecze się temat jak zwykle. Dawać co jakiś czas inną mapkę za snowa, powiedzmy 3 z najlepszym wynikiem i już. A samą rotacją kręcić co pół roku (chyba tak było?) żeby na pamięć nie poznać. Oddawać głosy! :)
Semper fidelis.

Offline Sick

*
  • *
  • 1
  • +0/-0
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 03, 2017, 19:07 »
Powitać Towarzyszy broni :)

Mój głos poszedł na Pipeline. (może być TDM ale S&D też byłoby fajne).

Pozdrawiam.

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 03, 2017, 19:07 »
Dzięki za głos :)