Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC - Dyskusja
« Odpowiedź #150 dnia: Grudnia 20, 2016, 14:02 »
Polish miał przejścia z naszą administracja chyba z tesior em nie pamiętam musiałbym shoutboxa logi przejrzeć. Kłótnie i słownictwo nawet w dyskusji tylko to potwierdzają. Nick panusz, dostęp osob 3 do keya tylko mnie utwierdzaja ze nie powinieneś dostać admina na naszym serwerze. Jednak jest to tylko moje zdanie.  A wypowiedzi ze jestes kultularny i nie wyzywasz tylko mnie smiesza. Niejednokrotnie dostales ode mnie i innych bana za wyzywanie. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2016, 14:02 wysłana przez PG.Jeregor »

Offline polishstyle

*
  • ***
  • 16
  • +0/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC - Dyskusja
« Odpowiedź #151 dnia: Grudnia 20, 2016, 15:03 »
Jak narazie tylko ty jesteś na nie. Tesior jak widać wypowiada się na moją korzyść. Lista kilku warnow w tym połowa od Ciebie to nic nadzwyczajnego ale jeśli chcesz to drążyć to twoja sprawa. Osoby trzecie, U każdego z nas podczas nieobecności dzieciak może odpalić grę i naginać zasady serwa. Co do panusza to dla żartu wsadzilem sobie taki Nick żeby bo trochę podenerwowac.
Z resztą chłopaki jak Sasza, Andrzej, Dubi,Azot,Drevnov, Wandal i paru innych mnie znają więc dosyć mam już tego tłumaczenia się na temat jaki to ja jestem wulgarny itp. Wpadnij na ts to pogadamy.

Proponował bym okres próbny, jak coś będzie nie tak zawsze można zdjąć.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2016, 15:03 wysłana przez polishstyle »

Offline Desp

*
  • ***
  • 44
  • +0/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC - Dyskusja
« Odpowiedź #152 dnia: Grudnia 20, 2016, 16:04 »
Ja co mogę dodać co i tak nic raczej nie wniesie to to że adminów jest już chyba full z czego i tak większość gra wieczorem a rano nie ma nikogo (Od niedawna Scyzoryk już jest więc luka się wypełnia w pewnym stopniu) a kolejny to już chyba za dużoo jak dala mnie. :)


Pozdrawiam: Desp

PS.
(Gdyby babcia miała wąsa to była by dziadkiem)
Desp:)

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC - Dyskusja
« Odpowiedź #153 dnia: Grudnia 20, 2016, 18:06 »
Po argumentach, które przedstawił Jeregor jednak zmieniam zdanie i jestem na NIE. Wiadomo każdemu się może zdarzyć warn za kampy czy kulturę , ale dostęp osób trzecich do konta nie powinien mieć miejsca ;)

Offline polishstyle

*
  • ***
  • 16
  • +0/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC - Dyskusja
« Odpowiedź #154 dnia: Grudnia 20, 2016, 19:07 »
13 latek który z siostrą odwiedza mnie 2-3 razy w roku to dostęp osób trzecich. Gdzie wy komputery w sejfach trzymacie

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC - Dyskusja
« Odpowiedź #155 dnia: Grudnia 20, 2016, 20:08 »
No i zamieszali ::) Dla mnie polish jest nie szkodliwy. Często go widuje i mało co na czacie się udziela, może w nerwach jakąś kr**ą rzuci ale to chyba tyle z kultury wy haczyłem. Na TS mnie ciężko zastać, raz ze Zgonem w BF jak graliśmy więc o tym czy pomaga czy nie się nie wypowiem. Co do braci, sióstr, ciotek, wujków że mają dostęp do PC na którym jest COD to dla mnie o niczym nie świadczy. Zawsze może jakąś blokadę na CoDa założyć, ukryć folder i nikt już po za nim nie zagra.
Ale patrząc obiektywnie na sytuację można się wstrzymać jeszcze na jakiś czas z tymi adminami bo faktycznie jest nas sporo na dzień dzisiejszy i mamy 3ech nowych z którymi trzeba będzie w przyszłości coś zrobić, ale co to już czas pokaże.

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC - Dyskusja
« Odpowiedź #156 dnia: Grudnia 20, 2016, 20:08 »
Co do sytuacji z polishstyle, potwierdzam, była spina, była pyskówka i potem gównoburza na 4rum. Ale oboje żeśmy odpuścili, nie wiem jak polish, ale ja ze względu na jego dobre opinie wśród adminów (nie pamiętam konkretnie których) i dlatego też, że uznałem, że sam ponoć też nie zachowywałem się ładnie i naraziłem się na warny. Całą sytuację nakręcałeś Ty, Jere, bo o ile pamiętam powstały wątki na mój i nasz wspólny temat, gdzie to mnie naprostowywaliście na właściwe zachowanie i żebym się ogarnął, że mnie nosi..bo nazwałem polisha baranem za to jak mnie zwyzywał za kicka nie ode mnie. Po tym wszystkim uznałem, że nie warto się kłócić, a skoro moje wypociny na 4rum i tak zostały przez Ciebie usunięte zanim je ktoś zdążył przeczytać, to już w ogóle olałem. Nie mam żalu, wybaczyłem, ale nie zapomniałem.. Tak czy siak ja z polishstyle nie mam zatargu, choć cały bajzel poszedł o kampienie i nadal uważam, że mu się zdarza. Z biegiem czasu widzę, że nagminne to nie jest, jak zapuszcza korzenie to zazwyczaj snajpa, po ew. poke się rusza i pilnuje.
To tak gwoli wyjaśnienia. Do żadnego nie chowam urazy, bo na co mnie to ;)

Kandydaturę polishstyle nie tyle poparłem, co nie sprzeciwiałem się właśnie ze względu na to, że zna go środowisko nasze, nic do niego nie ma, a i mnie samemu od dawna nie podpadł. Nie ma co szukać dziury w całym.

Nie mnie jednak wasze argumenty, że regulamin nagięty, że osoby trzecie, że za dużo nas.. No namieszali. Może i faktycznie dużo nas, ale chyba niedawno większość była zdania, że każda ręka w polu się przyda. Sam już nie wiem, ale nie zwykłem zmieniać zdania jak gaci, dlatego dalej nie będę się sprzeciwiał kandydaturze polishstyle. Choć nie ukrywam, że z lekka nutką zniechęcenia (nie do samego Ciebie polishu, żebyś nie pomyślał nie wiem co) i wolałbym być na 0:0 ze wskazaniem na nie i na obserwację kandydata. Przynajmniej póki nas dużo.

EDIT: Kampa - potwierdzam, ale ponoć czasem przesadzam..;
Kultura - ten jeden opisany przypadek, więcej grzechów polisha nie pamiętam;
LS, GL - nie zauważyłem.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 20, 2016, 20:08 wysłana przez tesior »
Semper fidelis.

Offline PZ#Efemera

*
  • ***
  • 130
  • +3/-0
  • Kamrate, hledam travku?
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC - Dyskusja
« Odpowiedź #157 dnia: Grudnia 20, 2016, 20:08 »
Obserwuje nowe posty codziennie i nie mogę uwierzyć, jakiego tempa nabrał ten wątek..
Co do mocy administratorów, to ja osobiście bym się nie zszokował gdybym dostał 20. Bo faktycznie, za co więcej. Dlatego za 40 dzięki i teraz, tylko w górę. Na przyszłość, mogła by powstać procedura, typu zaczynasz od zera i koniec, ale nie mi to oceniać.
Ogólnie często, gęsto powstają tu jakieś spiny. Święta idą, śniegu nie ma, ale po co te nerwy. A w nowym roku, więcej stanowczości. Siedem.
Efemera- krótko żyjący organizm żywy.
Prawa strona, nigdy nie zasypia.
Lewa strona, nigdy się nie budzi.
^^

Offline ScYz0rYk

*
  • ***
  • 91
  • +0/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC - Dyskusja
« Odpowiedź #158 dnia: Grudnia 21, 2016, 07:07 »
Faktycznie często widuję gościa i odkąd ja tu gram to nie widziałem problemów z kulturą (chyba że pamięc mi szwankuje:-D). Wiem, że nic do gadania nie mam:P ale tak dodałem od siebie. Pozdrawiam

Offline polishstyle

*
  • ***
  • 16
  • +0/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC - Dyskusja
« Odpowiedź #159 dnia: Grudnia 21, 2016, 19:07 »
12 gdz bez posta, co za cisza

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC - Dyskusja
« Odpowiedź #160 dnia: Grudnia 21, 2016, 20:08 »
Były ale zostały przeniesione(usunięte) bo na zupełnie inny temat. Ty z tym adminem będziesz musiał zaczekać. Tak, że się nie napalaj bo mimo poparcia kilku osób dowody są przeciw tobie ;)

Offline polishstyle

*
  • ***
  • 16
  • +0/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC - Dyskusja
« Odpowiedź #161 dnia: Grudnia 21, 2016, 20:08 »
No trudno. Facet nie mam 15 latek:)

Offline spectrum

*
  • ***
  • 138
  • +3/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC - Dyskusja
« Odpowiedź #162 dnia: Grudnia 21, 2016, 21:09 »
ja nie mam nic przeciw, do tej pory jak dla mnie i na WarZonie z polish problemów nie było.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2016, 22:10 wysłana przez spectrum »