Offline Sasha

*
  • *****
  • 56
  • +1/-0
Odp: Promod
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 02, 2016, 22:10 »
Jak zapraszałem brak chętnych było więc ?

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Promod
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 02, 2016, 22:10 »
Ja tam byłem może raz :D Jeszcze adma nie miałem :D

Ale Promod to nie moja bajka tak że, nie tęsknię ;)

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Promod
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 03, 2016, 08:08 »
Promod miał zerowy ruch ponieważ był ch.. co 2 osoba miała problem z pb. Sam składałem ekipe było nas 7 i tylko 3 mogło normalnie grać na tym serwerze. Próbowałem ogarnać wszystkie sposoby, no ale jeżeli inne serv mi działały bez zarzutu to sie poddałem. Po drugie z moich obserwacji wynika że tylko oryginalne mapy się utrzymują na promodach, dodawanie innych jak dust2 powinno być na życzenie. Jeżeli chcemy żeby tamten serwer sie utrzymał musimy zwerbować osobnych adminów którzy będą się zajmować i poświęcać temu czas.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2016, 08:08 wysłana przez PG.Jeregor »

Offline Sasha

*
  • *****
  • 56
  • +1/-0
Odp: Promod
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 03, 2016, 11:11 »
Ja tam wolał bym PM żeby był ale jak bym miał wybierać miedzy dr a pm to niewiem :o :o

Offline PEETER

*
  • ***
  • 58
  • +2/-1
Odp: Promod
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 03, 2016, 12:12 »
Promod miał zerowy ruch ponieważ był ch.. co 2 osoba miała problem z pb. Sam składałem ekipe było nas 7 i tylko 3 mogło normalnie grać na tym serwerze. Próbowałem ogarnać wszystkie sposoby, no ale jeżeli inne serv mi działały bez zarzutu to sie poddałem. Po drugie z moich obserwacji wynika że tylko oryginalne mapy się utrzymują na promodach, dodawanie innych jak dust2 powinno być na życzenie. Jeżeli chcemy żeby tamten serwer sie utrzymał musimy zwerbować osobnych adminów którzy będą się zajmować i poświęcać temu czas.

Dokladnie tak jak jere napisal.. Nie powinien nikogo dziwic fakt, ze zywej duszy na tym serwerze nie bylo, skoro pb, po niecalych dwoch minutach grania, po prostu wywalal z gry. Poza tym, mapy, ktore byly tam w rotacji, to jakies nieporozumienie. Jak widac, pare miesiecy temu, razem z azotem wyszlismy z inicjatywa, by ten serwer ktos, w koncu ogarnal, lecz, odzewu, ze strony osob decyzyjnych, ktore moga cokolwiek zrobic, do dzis brak. A jezeli chodzi o zainteresowanie? Na pewno jest sporo ludzi, ktorzy by z mila checia pograli sobie na promodzie, same posty, w tym temacie to ukazuja. Btw. nie piszcie, ze nie ma promoda, bo "Zerowy ruch tam był", tylko znajdzcie przyczyne, takiego stanu rzeczy. Wysilil sie jak widac jedynie jeregor i wyjasnil, w czym tkwil problem.

Offline LittlePip

*
  • ***
  • 203
  • +3/-1
Odp: Promod
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 03, 2016, 12:12 »
Sądząc po Waszych postach i moich spostrzeżeniach należy albo wyłączyć PB albo udostępnić takie pliki, które nie wywalałyby z promoda po dwóch minutach. Oczywiście po uprzednim postawieniu serwera.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2016, 12:12 wysłana przez Maciej PL »

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Promod
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 03, 2016, 12:12 »
Wystarczy dobrze skonfigurować reguły sprawdzania plików przez pb. Ustawić jasna i klarowna rotacje, wgrać pluginy na vote map, na killcama. I posiedzieć chwile nad nim, opiekować się. Jeżeli dostęp do re konfiguracji maja osoby które sa raz na 2 tyg lub rzadziej to to nie ma prawa działać (przynajmniej na początku.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2016, 12:12 wysłana przez PG.Jeregor »

Offline zero skilla

*
  • ***
  • 148
  • +0/-0
Odp: Promod
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 03, 2016, 14:02 »
Ja z chęcią bym zagrał pm, ale pb mnie kicka. Może ktoś zechciałby się podzielić całym folderem pb z gry (oczywiście działającym)? Próbowałem sam to zrobić, znalazłem na yt pliki i instrukcję jak zaktualizować, podmieniłem pliki i nadal wyrzuca ;(
Dawniej był taki programik, i aktualizacja trwała 20s, teraz nie wiadomo o co chodzi :P

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0

Offline LittlePip

*
  • ***
  • 203
  • +3/-1
Odp: Promod
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 03, 2016, 16:04 »
dziękować dziękować ;d

Offline Drewnov

*
  • *****
  • 366
  • +6/-0
Odp: Promod
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 08, 2017, 02:02 »
Postawiłem od nowa serwer z promodem...poswiecilem troche czasu i udalo mi sie zrobic wlasny mod promoda :D i nie wyswietla juz ostrzezenia o wyłączonym PB
178.19.108.172:28961

Offline zero skilla

*
  • ***
  • 148
  • +0/-0
Odp: Promod
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 08, 2017, 10:10 »
Elegancko ;) aby tylko znalazło się kilka osób to chętnie zagram, szkoda że xf już nie działa, tam najszybciej można było zebrać ekipę na jakiś meczyk.

Offline polishstyle

*
  • ***
  • 16
  • +0/-0
Odp: Promod
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 08, 2017, 12:12 »
Myślę że znajdą się chętni.

Offline psemoos

*
  • ***
  • 83
  • +1/-0
Odp: Promod
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 08, 2017, 16:04 »
Chętnych jest :D od południa sie grało .... :D

Offline PEETER

*
  • ***
  • 58
  • +2/-1
Odp: Promod
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 08, 2017, 16:04 »
hehe, ja dopiero teraz zauwazylem twojego posta drewnov. Oczywiscie wbijam za chwile! :)