Offline Ellis

*
  • ***
  • 41
  • +0/-0
Rekrutacja na admina serwera HC - Podania
« dnia: Grudnia 23, 2015, 17:05 »
Chciałabym zgłosić swoją kandydaturę :D

- Mam oryginalny klucz, praktycznie gram na nim od zawsze;
- Miałam admina na poprzednim protku;
- Na pewno będę cześciej niż teraz bo będzie większa motywacja;)
- Pozostawiam do oceny;p
- Najczęściej jednak siedzę na serwerze;
- Wiadomo :)
- Nawet 18;)

To chyba wszystko :)

Przyjeta :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2015, 22:10 wysłana przez Drewnov »
I believe in yesterday

Gringo_o

*
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 23, 2015, 19:07 »
Tez się zgłaszam.

- oryginalny cd-key (szybka weryfikacja....kłamstwo dożywotnio przekreśla pacjenta)
Mam staly key ktory od zawsze używam (niekoniecznie moze byc org)
- staż na podobnym stanowisku,
Miałem admina 60 na poprzednim protku;
- duża dostępność na serwerze poparta statystykami z bota,
Server z powrotem ożył to mogę sie pokazywać systematycznie;
- wysoka kultura osobista,
Do oceny innym
- posiadanie konta na www.proto.zone i aktywne uczestnictwo w życiu społeczności. Mile widziany Teamspeak3 ze sprawnym mikrofonem,
Checked
- zapał do rozwoju serwera, serwerów,
Checked
- preferowany wiek 16+.
Checked


Zauważ, ze nie każdy Cie zna...ja nie kojarzę. A Ty na samym starcie się dyskwalifikujesz
Dzięki za uwagę na to, faktycznie nowe środowisko :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2015, 23:11 wysłana przez Gringo_o »

Offline PZ#Jeregor

*
  • Pro gejmer over 9999 :)
  • *****
  • 357
  • +3/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 29, 2015, 20:08 »
- Orginał posiadam, reinstaluje coda jeżeli zajdzie taka potrzeba (teraz gram na tym co był w ściągniętej wersji).
- 2 Miesiące 20 na protku później awans na 40 (1 miesiąc).
- dostępność raczej znikoma jak na czasy kiedy byłem adminem na protku, ale na pewno się będzie poprawiać.
- Raczej nigdy nie miałem problemu z kultura. (Cierpliwość też na wysokim poziomie).
- Wszystko obecne. (tylko ts zazwyczaj pusty).
- Zapał jest, jeżeli zajdzie potrzeba zrobienia skryptów do b3 to się polecam!
- wiek 19
- Coś od siebie. Preferowałbym zwykłego moda (jeżeli oczywiście jest taka możliwość) coby to sobie !rules napisać i czasem warna wlepić.
Przyjęty
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2016, 10:10 wysłana przez PG.Jeregor »

Offline firstTOfight

*
  • *****
  • 102
  • +1/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 11, 2016, 23:11 »
Tak na przyszłość zgłaszam swoją kandydature, chyba że macie jeszcze wolne etaty :)

-CD-KEY oryginał od samego początku, pamiętam że grałem już w CODA jak mojej córeczki nie było jeszcze na świecie, a ma już prawie 6 lat :)
- Z serwerem związany chyba pępowiną :) Na protku gram dobre 5 lat, adminem i później head adminem byłem około 3 lata.
- W ostatnich czasach moja dostępność na serwie była sporadyczna, duże przerwy, trwające nawet kilka miesięcy, różne powody i problemy, nie miejsce tu teraz żeby je przypominać :) Od jakiegoś czasu po zakupieniu nowego lapka (wcześniej zbierałem na auto) mam teraz możliwość pojawiać się często i systematycznie, przy rannej zmianie może to być kilka godzin dziennie, przy nocnej trochę krócej.
- Kultura osobista na poziomie, zawsze starałem się świecić przykładem na serwie :)
- Konto jest i jak od zawsze jestem na bieżąco z gorącymi tematami na forum. Teamspeak odpalę w niedalekiej przyszłości jak zakupie słuchawki, prócz tego potrzebuję jeszcze klawiatury i podkładki do myszki bo teraz zastępuje mi takową moje zużyte i nieaktualne CV :)
- Zapał zawsze był, jest i będzie, przez te wszystkie lata gram tylko w CODA i tylko na protku, no chyba że był kryzys to biegałem po innych serwerach werbować nowych userów. Wolny czas na granie poświęcam tylko na CODA.
- Wiek...możecie mi mówić tato :) Taki żarcik a poważnie to 30+.

poZdrowionka

fTf
Przyjety
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2016, 10:10 wysłana przez PG.Jeregor »

Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 07, 2016, 23:11 »
Wiem, ze aktualnie nie prowadzicie naboru do administracji, nie mniej jednak gdyby pojawilo sie wolne miejsce, to chcialbym niejako ustawic sie w kolejce.

1) klucz - na 99% oryginalny (gram na nim od lat i wchodzilem na nim na serwer jak nie byl cracked wiec...) nie mniej jednak na 100% nie pamietam. sprawdzcie, jak nie jest oryginalny to szybko mozna sprawe zalatwic
2) staż na podobnym stanowisku - bylem juz na protku adminem przez rok i nie takich fizykow sie wylapywalo
3) frekwencja - czasu mam mniej wiecej tyle co mialem zawsze, z ta roznica ze bede znikal na tydzien/pare w polowie i na koncu semestrow akademickich z przyczyn wiadomych ;p + czasami grywam w cs'a ale tylko poznym wieczorem i tylko jak sie moj team zbierze, wiec to zadne zagrozenie dla czasu ktory moglybym poswiecac na cod'a)
4) wysoka kultura osobista - mam nadzieje ze wszyscy pamietaja jak bardzo cenie tak owa zarowno u siebie jak i na serwerze ;p
5) posiadanie konta na www.proto.zone i aktywne uczestnictwo w życiu społeczności. Mile widziany Teamspeak3 ze sprawnym mikrofonem - jak widac jestem tutaj ;p a zycie serwera mnie niewatpliwie interesuje. ts i mikro mam, ale jako ze nie naleze do szczegolnie rozmownych, to tez nie spodziewajcie sie mnie tam zbyt czesto
6) zapał do rozwoju serwera, serwerów - rozwoju? bardziej mysle o przywroceniu dawnej swietnosci
7) wiek: 19

Tendo/Cescus jak tam wolicie
Przyjety
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2016, 10:10 wysłana przez PG.Jeregor »
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick

Offline zyga

*
  • *
  • 1
  • +0/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 08, 2016, 14:02 »
Witam wiem ze nie prowadzicie teraz rekrutacji na adm ale jesli sie zwolni miejsce to z mila checia wstapie w wasze szeregi
-CD-KEY orginal
-hm staz 1 miesiac ale szybko sie ucze i z checia
-aktywnosc raczej jestem codziennie
-kultura na poziomie wysokim praca zmusza do tego:)i nerwy ze stali
-Teamspeak3 ze sprawnym mikro
-rozwijac sie trzeba i z mila checia bede pomagal jak sie tylko da(rzeczy niemozliwe od reki na cuda musicie poczekac 2 dni
-wiek -28
Gralem za dawnych dobrych starych czasów w coda moze ktos pamieta moze nie
Pozdrawiam
Oddalony
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2016, 10:10 wysłana przez PG.Jeregor »

Offline ScYz0rYk

*
  • ***
  • 91
  • +0/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 08, 2016, 21:09 »
- oryginalny cd-key : Jest od dzisiaj:)
- staż na podobnym stanowisku,: fulladmin , masteradmin na bylej xeuforii, tam tez bylem koncowym wlascicielem serwerow
- duża dostępność na serwerze poparta statystykami z bota,: Z tym nie mam raczej problemu bo w ostatnim czasie przesiaduje od 6 rano do wieczora, tyle ze po zmianie klucza na orginał pewnie za wiele nie pokze wejsc. Dodam tylko jescze nicki jakich uzywalem zeby wszyscy wiedzieli: |DMC|, =|LoW|=|SkiLL|=, =|Bl4dE|=/ obenie =|ScYz0rYk|=
- wysoka kultura osobista,: raczej nie mam z tym problemów
- posiadanie konta na www.proto.zone i aktywne uczestnictwo w życiu społeczności. Mile widziany Teamspeak3 ze sprawnym mikrofonem,: Jest oczywiście
- zapał do rozwoju serwera, serwerów,: pomogę jak tylko będę umiał:)
- preferowany wiek 16+.: Tu nie bedzie problemu:) Mam 31 lat

POZDRAWIAM SPOŁECZNOŚĆ PROTOZONE:)
Przyjety 40
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2016, 03:03 wysłana przez Drewnov »

Offline Cinu

*
  • *
  • 6
  • +0/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 10, 2016, 19:07 »
Cześć.
Zapewne rekrutacja jest zamknięta, ale chciałbym zgłosić swoją kandydaturę, tak na przyszłość ;)
- posiadam oryginalny cd key.
- byłem adminem na xEuforii.
- dopiero wróciłem po ~rocznej przerwie od protka i ogólnie coda, ale staram się minimum 1h dziennie przesiadywać na serwerze.
- kultura osobista jest.
- posiadam ts i sprawny mikrofon.
- zapał do rozwoju serwera - jest!
- rocznik 98' ;)
Mam świadomość, że to za wcześniej na jakąkolwiek rangę, ale jak już wyżej napisałem, podanie "na przyszłość". Mam nadzieję, że weźmiecie mnie pod uwagę! ;) Pozdrawiam.
Oddalony
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2016, 14:02 wysłana przez PG.Jeregor »

Offline PZ#Efemera

*
  • ***
  • 130
  • +3/-0
  • Kamrate, hledam travku?
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 11, 2016, 20:08 »
Ekheem, no Serwus. Rekrutacja zamknięta, rozumiem, ale to podanie o nabór miałem złożyć kupę czasu temu. Tym się usprawiedliwię i pozostawię je na przyszłość. Może ktoś podpadnie i miejsce się zwolni.

- Klucz, grę zakupiłem chyba w 2011 roku, używaną na straganie w Holandii. Z kluczem, rzecz jasna i od tamtej pory niezmiennie z niego korzystam.
- Staż, no lata temu w CS 1.6 jedynie z kumplami prowadziliśmy serwer 4fun.
- Gram na waszym serwerze odkąd się reaktywował. W zasadzie w życiu grałem tylko na 3 serwerach w COD4 dłużej.
- Kultura, no nie rzucam mięsem, nie podpuszcza. Raczej siedzę cicho. Czasami pacnę w ogóle nieśmiesznym tekstem.
- Mikrofon gdzieś bym znalazł, ale raczej gram na głośnikach. Taki już nawyk. Słuchawki tylko na rower.
- Zapał do rozwoju, mimo iż gra ma trochę lat są szanse na dalszy rozwój. Służę dłońmi.

Ogólnie, czasem was zabraknie a lubię grać po nocach. Nowych ludzi na serwerze coraz więcej a regulaminu to trzeba szanować OT CO. Siedem.
Przyjety 40
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2016, 03:03 wysłana przez Drewnov »
Efemera- krótko żyjący organizm żywy.
Prawa strona, nigdy nie zasypia.
Lewa strona, nigdy się nie budzi.
^^

Offline Wandal

*
  • ***
  • 13
  • +0/-0
  • Uwielbiam trójkąty :) Weekend ja i gorzała :)
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 16, 2016, 09:09 »
- oryginalny cd-key (szybka weryfikacja....kłamstwo dożywotnio przekreśla pacjenta)
Jest jak najbardziej
- staż na podobnym stanowisku,
Jest kilkuletni na serwerach Herkulesa i WarZone
- duża dostępność na serwerze poparta statystykami z bota,
nawet od wczesnych godzin
- wysoka kultura osobista,
kultura jest ale czy wysoka to nie mi oceniać :)
- posiadanie konta na www.proto.zone i aktywne uczestnictwo w życiu społeczności Jest. Mile widziany Teamspeak3 ze sprawnym mikrofonem Jest,
- zapał do rozwoju serwera, serwerów Jest,
- preferowany wiek 16+ Wiek mam aktualnie Chrystusowy 33 :).
Przyjety 40
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2016, 03:03 wysłana przez Drewnov »

Offline polishstyle

*
  • ***
  • 16
  • +0/-0
Odp: Rekrutacja na admina serwera HC - Podania
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 19, 2016, 20:08 »
 Od polishstyle:


- oryginalny cd-key (szybka weryfikacja....kłamstwo dożywotnio przekreśla pacjenta)
Key od premiery ORG.

- staż na podobnym stanowisku,
Adminowałem na WarZone i wcześniej ale nawet nie pamiętam nazw.

- duża dostępność na serwerze poparta statystykami z bota,
Sporo siedzę aż zbyt często.

- wysoka kultura osobista,
Nie wiem czy ktoś narzekał

- posiadanie konta na www.proto.zone i aktywne uczestnictwo w życiu społeczności. Mile widziany Teamspeak3 ze sprawnym mikrofonem,
Konto mam, od czasu jak wróciłem do COD4 czyli wrześnie, 2 latka nie grałem.
Co do ts to jak strzelam to i na ts jestem.

- zapał do rozwoju serwera, serwerów,
Jak najbardziej. Zawsze chętnie pomogę.

- preferowany wiek 16+.
29 wiosen.

Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Pozdro