Call of Duty 4 > Rekrutacja

Podanie <Marlboro Red> [Przyjęty]

(1/4) > >>

Marlboro Red:
1. 27 lat
2. Marcin
3. 1-3h dziennie [wiadomo, zależy od dnia]
4. Kompletny brak doświadczenia w roli administratora, ale dużo chęci by nim zostać.
5. Gram na PZ od kiedy SL nie żyje. 2 lata? Nie pamiętam dokładnie.
6. Pilnować porządku i praworządności. "wyłapywać haxów/gonić kamperów itd."
7. Znam. Nie mogłem go co prawda dziś znaleźć na forum, zeby go sobie odświeżyć, ale nie jest mi obcy. Z podstawowych komend b3 korzystam, bardziej zaawansowanych tez sie naucze.
8. Tak, od dziś. Nowy, org key.
9. Większość ekipy mnie zapewne kojarzy. Chłopak z Krakowa. Z wykształcenia inżynier. Z zawodu rzemieślnik. Do rekrutacji skłoniła mnie chęć pomocy przy pilnowaniu porządku na serwerze, co leży w naszym wspólnym interesie. Jeżeli będę tylko w stanie to również będę pomagać rozwijać serwer i społeczność. Na forum postaram się udzielać nieco częściej. Jeżeli tylko prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie obiecuję być dobrym i prawilnym adminem :D
10. "Nagrywałem haxów, upominałem innych graczy gdy łamali regulamin, pomagałem nowym graczom zapoznać się z regulaminem,zaproponowałem kilka pomysłów które ulepszyły funkcjonowanie serwera/strony" - nic dodać, nic ująć.

PZ#Efemera:
Siedem. ;D By zastąpić mniej aktywnych.

PZ#BrYnDaL:
Też za. Są admini którzy naprawdę można powiedzieć ze nic nie grają a takich co graja chyba nam potrzeba. Pozdro!

tesior:
Zeby się tylko chłopak nie przeraził zaistniała sytuacją :D nie mam nic przeciwko, nawet za. Chociaż ... Palenie zabija, oj!

ACL:
Oho, już mu woda sodowa uderzyła do głowy, już nadużywa władzy!:>

A mówiąc poważnie - Red na serwerze jest bardzo często, co bardzo korzystnie wpływa na jego kandydaturę. Grać coś tam też potrafi, więc wstydu by nie było, że jest adminem, a wszystkie mapy na minusie!;-)

PS Dziewuchę byś sobie znalazł, a nie tu się do władz pchasz!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej