Offline jenny

*
  • *
  • 1
  • +0/-0
Ulubiony film :)
« dnia: Października 14, 2015, 13:01 »
Hej :)
A może napiszecie jakie są wasze ulubione filmy :)
Ja zacznę od siebie i napiszę że jednym z lepszych który widziałam to Zniewolony. 12 Years a Slave jest to film na faktach opisujący okrutną historię pewnego człowieka ;), reszty musicie się sami dowiedzieć :)

Offline mole

*
  • *
  • 1
  • +0/-0
Odp: Ulubiony film :)
« Odpowiedź #1 dnia: Października 16, 2015, 08:08 »
Moim ulubionym filmem jest Dirty Dancing :)

ZgONEK

*
Odp: Ulubiony film :)
« Odpowiedź #2 dnia: Października 16, 2015, 19:07 »
Ooo ;d żeby to się tak dało powiedzieć jaki ulubiony :D widziałem "12 years a slave" dobry film, a skoro lubisz takie klimaty to polecam "the butler" oraz "django". A z moich ulubionych :D Nowe Batmany w obsadzie Christiana Bale, chyba wszystkie filmy Marvela, Alien DC, Matrix trylogia i wiele wiele innych :D ale nie będę się rozpisywać po przecinkach bo za dużo pisania, w skrócie: lubię sci fi.

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Ulubiony film :)
« Odpowiedź #3 dnia: Października 16, 2015, 20:08 »
Ooo ;d żeby to się tak dało powiedzieć jaki ulubiony :D widziałem "12 years a slave" dobry film, a skoro lubisz takie klimaty to polecam "the butler" oraz "django". A z moich ulubionych :D Nowe Batmany w obsadzie Christiana Bale, chyba wszystkie filmy Marvela, Alien DC, Matrix trylogia i wiele wiele innych :D ale nie będę się rozpisywać po przecinkach bo za dużo pisania, w skrócie: lubię sci fi.

No to widzę że mamy podobny gust :D Ale ja zamiast trylogii Matrixa wstawiłbym Trylogię Władcy Pierścieni ;) Hobbit już trochę gorszy, ale ja jako fan Śródziemia nie mógłbym go tu nie wymienić. Ogólnie ciężko jest wybrać jeden "najlepszy" film , bo jest wiele gatunków i każdy jest lepszy/gorszy w jakimś aspekcie. Łatwiej by było zrobić jakieś TOP10 :D
ZgoneK pewnie oglądałeś , a jak nie to polecam "Interstellar" Ch.Nolana  ( jak i również pozostałe jego filmy każdy mające swój odrębny klimat "Incepcja" czy "Prestiż" ) , pod względem efektów specjalnych to na pewno najlepszy film 2014 roku. Przy okazji można się nauczyć trochę fizyki  8)

A z takich dramatów pewnie każdy widział , ale zarzucę klasykami jak : " Skazani na Shawshank" czy "Zielona Mila"
Pozdro !

Ps. Na serwer wbiję za tydzien jak wrócę do domu ;p

Offline Vanitas

*
  • *
  • 13
  • +0/-0
  • M40A3
Odp: Ulubiony film :)
« Odpowiedź #4 dnia: Października 17, 2015, 13:01 »
Intelstellar i fizyka, proszę cię xd To tak jakby uczyc się sztuki iluzji z The Prestige xd

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Ulubiony film :)
« Odpowiedź #5 dnia: Października 18, 2015, 01:01 »
"Film oparty jest na teorii naukowej opracowanej przez fizyka z Caltech Kipa Thorne'a."

Więc jednak jakaś prawda z tego filmu biję  ;)  Ale fakt faktem "nauczyć" to niewłaściwie słowo . W filmie jest wiele elementów fantastyki , ale pomijając te najdziwniejsze , które wybiegają dalekooo w przyszłość lub w sferę nie realności , to chyba zgodzisz się , że np. opis czarnej dziury i jej wygląd jest prawdziwy ?

Offline Vanitas

*
  • *
  • 13
  • +0/-0
  • M40A3
Odp: Ulubiony film :)
« Odpowiedź #6 dnia: Października 18, 2015, 14:02 »
"Film oparty jest na teorii naukowej opracowanej przez fizyka z Caltech Kipa Thorne'a."

Render czarnej dziury jest najbliższy naszym wyobrażeniom o niej. Skąd możesz wiedzieć, jaki wygląd jest prawdziwy skoro nie ma żadnych zdjęć z takiej odległości do czarnej dziury :)

Offline KaNa

*
  • ****
  • 285
  • +2/-0
  • Miasto zła sławą owiane
Odp: Ulubiony film :)
« Odpowiedź #7 dnia: Października 26, 2015, 13:01 »
Od miasta do miasta po zwycięstwo i basta