Offline PG.Tomek

*
  • ***
  • 307
  • +1/-1
Odp: Aktualizacja rotacji map
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 12, 2016, 15:03 »
Ogólnie miałem pomysł żeby zrobić ankiete, dać mapy wszystkie, w opcji TDM i SD i np 15-20 głosów dla każdego. Później podsumować i można wklepać rotacje. Ale dałem sobie spokój, bo my tu inne przemyślenia, a gdzieś tam są inne. Częściowo się przenikają. Bez osobistych wycieczek, ale też nie lubie np Showdowna, czasem pogram jak się trafi (niesiedzi się cały dzień) albo go spect. Nie sram z tego powodu. Wiele osób narzeka na China i dalej śmiga w rotacji. Na Overka też są krzywe miny, też rozumiem, ale rzadko kiedy (nie mówie jak jest 5 osób na serwie, a zawsze będzie pora że na jakąś mapę to trafi) że userzy, nie admini, narzekają czy tworzy się 3 team na widzu. A tu takie moje przemyslenia, które, jak się potem okazało urwałem w 2/3 :P

Wydaje się, że pewnikiem jest TDM TDM SD TDM TDM SD. Oraz to że odstępy między tymi samymi mapami muszą być mniej więcej takie same.

Odrzucam (ja jako ja, ale również czytając wcześniejsze wpisy) mapy: Countdown, Killhouse, Shipment, WetWork (od siebie jeszcze dodałbym Showdown, ale zostawmy)
Dodaje do rozważań co najmniej proponowany BLOC i AMBUSH

Jako SD trzeba brać na pewno pod uwagę to co się sprawdza, ew dodać zmienić co nieco. A więc na pewno: BACKLOT, BROADCAST, CRASH, CROSSFIRE, STRIKE, VACANT + można dodać wspominany AMBUSH + ew OVERGROWN i BLOC w tym trybie. (zwiększamy ilość SD do TDM więc urozmaicenie wskazane) To nam daje 9 SD (ew 10 2x dla króla Crasha)

Teoretycznie skoro 2x TDM 1X SD to mamy 20 razy TDM. Map ogólnie 20, więc teoretycznie (i mi nawet by pasowało, nikt nie siedzi cały dzień, było by urozmaicone itp ale sam nie jestem) można dać każdą po razie.

Ale, mamy wyjątki o które nikt się nie dopomina (wyżej) to 16. DOWNPOUR też nie jest zbyt proponowany, BOG wątpliwy, za to o CREEKu pare razy na serwie słyszałem, więc teoretycznie liczmy 14 map, na 20 możliwości. To daje nam 6 powtórek. Wg propozycji FTF CRASH x2 , CROSS x2 , można BACKLOT x2 można ...Z resztą, co tam..
Nie ma co się produkować. Propozycja FTF mi pasuje, wszsytkim się nie dogodzi.

Pamiętam tylko jedną kwestię, kiedyś kiedyś, były zabawy z rotacjami, raz było lepiej frekwencyjnie, raz gorzej, ale jak były zbyt duże zmiany i częste to się posypało.
Btw kiedyś też ogólnie admini mieli osobne subfora, teraz już nie dokońca. Może osobne subforum dla 60?