Offline spectrum

*
  • ***
  • 138
  • +3/-0
Odp: Rules
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 03, 2016, 22:10 »
Jeśli chodzi o elevatory to jest tak samo jak ze skillem, jak ktoś nie potrafi grać to i tak sie nie nauczy, elevatory mozna robić co niektóre ze sprintem ;p każdy może to zrobić, a ci co nie mają refleksu do tej gry ciągle będą zamykać listę

Offline firstTOfight

*
  • *****
  • 102
  • +1/-0
Odp: Rules
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 04, 2016, 01:01 »
Skoncentrujcie swoja uwage glownie na lapaniu cziterow, kampiacych itp. Jumpy, glitche i elevatory to trudny temat i nie dla kazdego, pokazuje tylko wysoki poziom kogos kto je potrafi. Gram juz kupe lat i nie mam zapalu zeby sie tego wszystkiego uczyc, tracac godziny czasu na treningi, zwykla rozgrywka w zupelnosci mi wystarcza a jakos mi to nigdy nie przeszkadzalo czy ktos fruwa po niebie, skacze po budynkach itp, nie przeszkadza mi rowniez w zdobywaniu duzych ilosci fragow :D
Moim zdaniem zostawcie ten temat w spokoju.

ZgONEK

*
Odp: Rules
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 04, 2016, 12:12 »
Zgadzam się z Tendo, Windy, wychodzenie za mapę, czy nieśmiertelny KM, powinny być kategorycznie zabronione, o patrzeniu przez textury można zapomnieć, nie spotkałem się aby ktoś tego na tdm używał, a jak używa można go pogonić za kampe ;d, również pragnę zaznaczyć że ostatnio ktoś z administracji skakał sobie po dachach, ale w dobrym momencie przestał gdyż już miałem banować, dlatego tym razem zwracam po prostu na to uwagę i proszę o większą samokontrolę. Jumpy mniej hardcorowe powinny być tolerowane, jakiś bounce na Strike z kwiatów, czy długa na Crashu to nic co daje nam kosmiczną przewagę, tak samo drobne glitche na backlot, ze schodów przy BS na ten drewniany balkonik, czy bounce z domku na środku o auto (skrót do domku z KM). Nie popadajmy z jednej skrajności w drugą, dawny PROTONET tolerował wszystkie glitche, a nowy PROTOZONE ma nie tolerować żadnych ? bez przesady.