Call of Duty 4 > Rekrutacja

admin promod [Przyjęty]

(1/2) > >>

PEETER:
Wiek: 25
Imię: Piotrek
Ilość czasu, którą możesz poświęcić administrowaniu: moze nie bede gral Przyjęty codziennie, ale postaram sie byc jak najczesciej.
Doświadczenie w roli admina: adminem nigdy nigdzie nie bylem, wiec doswiadczenie mam zerowe, lecz z komendami sie zaznajomilem.
Ilość czasu przegranego na naszym serwerze: hmm, jakies 3 lata gram tylko i wylacznie na Waszym serwerze.
Czym chciałbyś zająć się jako administrator? banowaniem cziterow i ponadprzecietnie niekulturalnych ludzi :)
Czy jesteś zaznajomiony z regulaminem b3 i regulaminem podanym na forum? Tak.
Czy posiadasz oryginalny klucz do gry, który jest twoją własnością? Tak posiadam swoj wlasny oryginalny klucz.
Napisz coś o sobie i przekonaj nas, że to właśnie Ty nadajesz się na to stanowisko: Wiekszosc mnie kojarzy, takze nie ma co sie za bardzo rozwodzic.
Opisz swoje dotychczasowe działania na naszym serwerze które zasługują na wyróżnienie: sporo godzin u Was przegrane, demek za bardzo nie wrzucalem z haksami, aczkolwiek ze 2 chyba podrzucilem, zawsze cos :D.

xAZOTx:
Może demek nie wrzucałeś, ale często podpowiadałeś co do cheaterów na serwerach. Także jestem za :D

Lisu:
Za :)

PZ#Efemera:
Jeszcze tylko dorzuć skrzynkę wódki, za.  8)

Sasha:
Za  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej