Offline Tendo

*
  • Cescus
  • *****
  • 303
  • +2/-1
  • Keep on dancing!
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 27, 2016, 01:01 »
wiem, ze czesc z was nigdy nie miala okazji brac tak aktywnego udzialu w wyborze rotacji i chce sie udzielac i wgl, ale widzicie ja patrze na ten temat juz 10 raz i powiem wam, ze to zawsze wyglada tak samo. w jednej rotacji wybiera sie niestandardowe mapy, bo nuda, bo chcemy zagrac cos innego, a w nastepnej dochodzimy do wniosku, ze ludzie wychodza na tych niestandardowych mapach i trzeba je wywalic. potem znowu komus sie nudzi i chce zmian, zeby moglo sie okazac, ze to nie ma sensu. i tak w kolko. mozemy pominac ten etap, w ktorym bedziemy obserwowac ludzi wychodzacych z serwera, zeby dojsc do wiadomych wnioskow?

dlatego co do przedstawionych rotacji: nie, nie, nie i nie
nie powinno dawac sie 2x pipeline w jednej rotacji; jeden moze byc
nie powinno sie dawac sabotazu
downpour, countdown, creek i bog, o ktorym wczesniej zapomnialem wspomniec, nie powinny wchodzic w rachube

i bynajmniej nie chodzi tutaj o moje personalne preferencje, bo ambusha nie znosze ale jest to mapa jak gdyby "standardowej konstrukcji", a ludzie nawet lubia na niej grac, wiec spoko. gdyby to ode mnie zalezalo to co druga mapa to powinien byc wetwork sb albo tdm ale zdaje sobie sprawe, ze nie ma to zadnego sensu, wiec nawet nie probuje wyjezdzac z taka propozycja

i tak, mozecie mowic, ze nic mi sie nie podoba, i ze wszystko bym tylko negowal w tym temacie ale taka jest moja opinia, ktora mam prawo tutaj przedstawic, a wy zrobicie jak chcecie
I am nimble as I'm quick and how you die is my next trick

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 27, 2016, 04:04 »
To są na razie tylko propozycje kilku z nas które i tak nie wejdą w życie w ciągu kilku dni. Każde uwagi są konieczne bo każdy do gry podchodzi w indywidualny sposób i każdy ma swoje własne spostrzeżenia.
Prosił bym aby pamiętać że, nie mile widziane są inne tryby poza TDM/SD i w tym miejscu zgodzę się z Tendo bo również zapomniałem wspomnieć o tym wczesniej. Idac dalej tropem Tendo nie zgodzę się z tym by tak duże zmiany rotacji omijać szerokim łukiem. Powodów jest kilka.
1. Wspomniana monotonia. Nuda się wkradnie na serwer i tu na forum, a tak to zawsze coś się dzieje. Dyskusje między nami i trochę wiedzy z tego wszystkiego.
2. Ludzie potrzebuja zmian bo można ze świrować klepiąc crascha 3 x w ciągu godziny a wielu z graczy właśnie wpada tylko na godzinę.
3. Jest nas co raz więcej w grze i na forum przez co "nowi" nie są w temecie rotacji na bieżąco, a każdy z nich ma własne zachcianki.
4. Sytuacja z brakiem miejsc na serwerze nie jest ostatnio nowym zjawiskiem. Osobiście byłem zmuszony czekać aż się zwolni. I tak dobrze że było tam kilku naszych.

To już nie ten proto z początku reaktywacji. Ludzie wbijaja z różnych zakątków świata, a niedobitków z innych padniętch serwerów nie brakuje. To chyba jedyny normalny nie zmodowany serwer HC jaki można znaleźć na liście. I tak to wygląda z mojej strony.

Propozycja Ellis nadaje się pod głosowanie ale potrzeba tam może 2-3 zmiany tzn. zamiany miejscami między mapami. (Częstotliwość)
Przy aż 7 grupach można mapy bardziej oddzielić od siebie w czasie.

Ja wyszedłem z propozycją zmiany jednej mapy i do tego dążyłem, myśląc że szybko się to zalatwi ale temat jak zwykle nabiera rozpędu :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2016, 04:04 wysłana przez `iw3mp.exe »

Offline Drewnov

*
  • *****
  • 366
  • +6/-0
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 27, 2016, 09:09 »
Tak jak Tendo pisal....komus zaczelo sie cos nudzic i kombinuje z mapami ktore nie maja racji bytu w rotacji. Mścicie sie nad mapami typu pipeline, downpur, a jest fajna mapka typu chinatown i nikt o niej nawet nie pomysli. A jak juz mapa z serii wielkich jest to raz, ze serwer pustoszeje, a po drugie osoby ktore na nia glosowaly wychodza haha. Dajcie se luzu troche z tym kombinowaniem z rotacją. Macie ta rotacje wiec jak komus cos nie pasuje to pozmieniajcie sobie kolejnosc. Kolejna sprawa jak zniknie z rotacji crash snow to nie ma takiej opcji zeby w ciagu godziny pojawil sie crash 2 razy. Odstepy miedzy crashem to 4 mapy, 7, 4. A że kazda mapa trwa 15 minut to 4x15=60 minut odpoczynku od crasha w najgorszym przypadku :)
Obecna rotacja:
gametype war map mp_crash
gametype war map mp_strike
gametype sd map mp_crossfire
gametype war map mp_backlot
gametype war map mp_vacant
gametype sd map mp_crash
gametype war map mp_broadcast
gametype war map mp_crossfire
gametype sd map mp_backlot
gametype war map mp_citystreets
gametype war map mp_strike
gametype sd map mp_vacant
gametype war map mp_crossfire
gametype war map mp_crash
gametype sd map mp_bloc
gametype war map mp_crash_snow
gametype war map mp_overgrown
gametype sd map mp_strike
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2016, 09:09 wysłana przez Drewnov »

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 27, 2016, 11:11 »
Najgorszy jest ten dół od crash przed bloc. Crash - Bloc - crashsnow - overgrown - strike i znowu crash. To jedyne co chciałem zmienić.
Koledzy zaczęli zmieniać cała a ja nie mam nic przeciwko ;)

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 27, 2016, 12:12 »
Tendo i Drewnow wszystko już w temacie powiedzieli.. Rotacja jest dobra. Po Nowym Roku wywali się Crash Snow. Zamiast Bloc SD moim zdaniem powinno się dać właśnie wspominany Chinatown i jeśli to konieczne pozmieniać tylko kolejność , tak aby między mapami były zrównoważone odstępy. 

Offline Desp

*
  • ***
  • 44
  • +0/-0
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 27, 2016, 14:02 »
Później sugerowałem się raczej aktywnością graczy na danych mapach i zapytałem kilku graczy wprost, np. Bracia Koala, ktoś ich tak kiedyś nazwał  ;D

It's me ;D

Rotacja Ellis pasowałaby, ale ostatecznie tak jak napisał iw3 można tylko końcówkę zmienić bo na FFA raczej nie ma co liczyć ;/ Szkoda.
Desp:)

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 01, 2017, 11:11 »
Proponuję wrócić do tematu ;) Nowy rok, nowa mapa za Winter Crash :)

Reszta została, tylko kolejność zmieniona :) Co wy na to ???

TDM Crash
TDM Strike
SD Crossfire

TDM Backlot
TDM Vacant
SD Crash

TDM Broadcast
TDM Crossfire
SD Backlot

TDM Strike
TDM Overgrown
SD Vacant

TDM Crash
TDM Bog
SD Strike

TDM Backlot
TDM District
SD Bloc

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 01, 2017, 16:04 »
Ja jak zwykle nie mam nic przeciwko namieszaniu w rotacji, overek też git jak nie trzeba przesiedziec na specu i popedzac :)
Semper fidelis.

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 01, 2017, 18:06 »
Overgrown został bo Drewnov go wstawił :) Jest tylko Bog za świątecznego Crasha, a reszta pozamieniana miejscami by się jak najrzadziej powtarzały :)

Offline xAZOTx

*
  • ***
  • 654
  • +7/-2
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 01, 2017, 20:08 »
Nie widzę przeszkód :D
Jak to jest, że za 30 zł nie załatwisz nic, a za pół litra wszystko?

Offline PZ#VasT

*
  • *****
  • 379
  • +6/-0
  • "Carpe diem" ~ Horacy
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 01, 2017, 20:08 »
Ja widzę -- > Bog 8) 8) :D

Offline `iw3mp.exe®

*
  • magNorVE
  • *****
  • 713
  • +4/-2
  • `iw3mp.exe will never stopped working
    • Looking for fun companions for night adventures?
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 01, 2017, 21:09 »
Dajcie za ten Bog co chcecie byle by zostało w takiej formie jak jest teraz, bez bałaganu i spamu mapami ;) Z rankingu wynika że Bog jest lubiany i był odpalany kilka razy, prze ze mnie chyba trzy :)
Np. Ambush też można brać pod uwagę ale w rankingu go nie ma bo nikt się nie pokusił by go włączyć odkąd jest plugin do głosowania, więc nie wiadomo jak się przyjmie.
Więc jak uważacie bo map trochę z poza listy zostało ;)

Offline spectrum

*
  • ***
  • 138
  • +3/-0
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 01, 2017, 22:10 »
ambush potrzebny dobra mapa

Offline LittlePip

*
  • ***
  • 203
  • +3/-1
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 01, 2017, 22:10 »
Jak wyżej

Offline tesior

*
  • ***
  • 438
  • +2/-0
Odp: Rotacja nr 5
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 01, 2017, 22:10 »
Lubię Bog, ale jest straszan rzeźnia przy 12vs12. Obstawiałbym Ambusha. Co to samej rotacji - gj!
Semper fidelis.